| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut. Am o problema cu telefonul meu Samsung S9+ 2018, nu mai primesc notificari de ieri seara, am intrat in setari daca nu cumva din greseala am dezactivat notificarile la toate aplicatiile dar nu.

Oare cum pot rezolva problema asta, ati patit si voi sa nu mai primiti notificari pe telefon?

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

E conectat la wi-fi? Datele mobile sunt pornite?

| Generalgrevious031 explică (pentru adryang78):

Da e conectat la wi-fi si datele mobile.

| adryang78 a răspuns (pentru Generalgrevious031):

În cazul ăsta, dacă nu sunt oprite notificările din setări, îmi pare rău, nu știu cum să te ajut. Mă depășește.