| dani112 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini si la mesaje am o conversatie foarte lunga adica am vorbit foarte mult cu cineva in jur de 10.000 de mesaje problema e ca acum cand vreau sa trimit merge foarte greu trimite mesajul foarte greu. cum pot face sa pun conversatia pe card si dupa sa o salvez pe pc?

6 răspunsuri:
| Buza021 a răspuns:

10000? esti nebun ma baiatule! Nu am trimis in viata mea atatea mesaje.

| TraficantDeServetele a răspuns:

Ma, tu ai scris un cuvant pe mesaj? :O
Cum pnm sa trimiti 10000 de mesaje? :O
Adica poate, dar in cati ani? raised eyebrows

| dani112 explică:

De la craciun de cand am telefonul sau adunat atatea dar cum fac sa le iau fara sa le pierd?

| TraficantDeServetele a răspuns:

Le m-ai scrii inca odata pe toate pe pc happy
rolling on the floor

| alexs99 a răspuns:

Poti sterge mesajele dar le poti muta pe card dand la setari apoi la muta pe card SD.

| dani112 explică:

Sunt pe card deja dar nu le gasesc pe card adica as vrea sa gasesc un fisier cu mesajele si sal salvez pe pc.da am cautat si nu gasesc nimic