| tomybody2000 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Trend Plus (s7580) și nu știu dc când am wifi, gps, bluetooth, etc inchis bateria tot se consuma repede de ce?

5 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Ori bateria nu mai tine ori ceva iti mananca multe resurse.

| Andreea051p a răspuns:

In general cele cu ecran mare se descarca repede

| Andreea051p a răspuns:

Opreste aplicatiile. /cele cu ecran mare se descarca repede

| Vanqu1sh a răspuns:

Un bug la soft, vezi daca ai vreun update pe care il poti face, daca nu incearca un factory reset, daca nici asta nu merge atunci trebuie sa ii pui tu un alt firmware manual. Te asigur ca este un bug.

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Apasa lung pe butonul din mijloc si sterge toate aplicatiile active, sau bateria ta chiar are o problema si telefonul trebuie dus in service!