| tesworkout a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend Plus s7580 pentru ca as vrea sa-mi achizitionez unul si m-ar interesa sa stiu ce defecte intampin pe parcurs,cat ma tine bateria,cum se aude in casti, etc

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Aplicatiile ruleaza binisor pe el, bateria te tine in jur de 2-3 zile la el, cu aplicatii si internet. Nu ar trebui sa dai de niciun fel de probleme daca ti-l achizitionezi de la eMAG http://bit.ly/1psOCWD Daca intampini o problema sare garantia si se rezolva.

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

O sa intampini zeci de defecte, a fost fostul meu telefon, dupa 3 luni deja mi s-au stricat vreo 3 piese si se misca foarte prost. Bateria daca ai noroc, te tine o zi (presupunand ca te joci 1 ora, mai stai una pe net, apoi umblii pe el putin). Cu casti e ok, conteaza mai mult castile decat telefonul.

| Mariusflo a răspuns:

Un telefon foarte bun.

Gasesti aici ceva pareri: http://bit.ly/ZRiNBN

| MasterOfGaminG a răspuns:

Este bunisor daca doresti sa il achizitionezi ia-l de pe eMag. Castile merg bine, insa daca ai pretentii in privinta jocurilor...nu prea le poti juca pe toate. Sper ca te-am ajutat, bafta!