| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung s5610 si se aude incet in casti ...de ce?

3 răspunsuri:
| Adde2 a răspuns:

Probabil ai sonorul dat incet ---> Poti seta sonorul din ''setari'' sau de la butonul de pe marginea telefonului (un buton cu sageti, nu este obligatoriu sa il aiba) funda?

| Iulian1992 a răspuns (pentru Adde2):

laughing) sonorul e la maxim. am incercat cu mai multe perechi de casti si tot la fel de incet se aud

| valentingb a răspuns:

Intră în setări poate ai efecte sau egalizatorul setat greșit. Dă-i un master reset, poate se rezolvă. Dacă nu, du-l la un service GSM și îți va fi înlocuit driverul de sunet.