| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am un SamsungGalaxy Gio, l-am blocat si acum imi cere Id-ul si parola de la Google Play pe care nu le mai stiu... mentionez ca telefonul era in garantie(care cred ca nu ajuta la nimic pentru problema mea). Eu locuiesc in Bucuresti, sec. 1. Imi puteti spune cam cat m-ar costa sa-l deblochez, cu ce acte trebuie sa merg si ziceti-mi un loc cat mai ieftin.

4 răspunsuri:
| 2Dragos2 a răspuns:

Salut
si sora mea a patit asta; ea a mers la un service de telefoane si acolo a spus ca o sa incerce sa ii reseteze telefonul, dar daca il reseteaza e posibil sa iti pierzi tot ce ai in el de la poze la numere de telefon etc
pana la urma a mers la altex de unde a luat telefonul si a zis ca stie el sa il faca si l-a afacut (fara sa ii ceara bani) eu zic sa incerci si tu la un service si sa intrebi acolo ce se poate face ca sa iti deblochezi parolawinking sper ca te-am ajutat macar putin bft!

| Danzell a răspuns:

Nu nu te ajuta. parola de la google play e aceeasi cu adresa de email pe care ai bagat-o

o poti recupera prin gmail de la ecranul de logare de pe un calculator.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Danzell):

Am incercat...

| Danzell a răspuns (pentru Ioanaaaaaaaaaaaaaa):

Ai putea sa incerci sa scoti bateria timp de cateva minute si sa incerci din nou poate se reseteaza si iti revine la ecranul cu parola sau ce ai avut tu initial