| ClaudiuEly a întrebat:

Am un telefon cu android. Si cand vreau sa dezinstalez un joc imi apare "Din pacate,Programul de instalare a pachetelor s-a oprit" Ce sa ii fac si din ce cauza apare asta.(apropo doar la cest joc imi apare acest mesaj la restul nu)

S-au de ce cand intru in Skate Party imi apare "Din pacate, Skate Party s-a oprit" De ce?

Răspuns Câştigător
| PwNZ a răspuns:

E posibil ca nu poti sa le stergi din cauza ca ai deja o aplicatie care ruleaza acel joc