| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am facut azi update la 4.1.1 si cand vreau sa accesez galeria imi apare acest mesaj: "No external storage avalabile", desi cardul exista si in telefon functioneaza.Nici cand incerc sa folosesc camera nu este diferit. Apare exact acelasi mesaj.
Si tot de cand am facut update-ul nu ma lasa sa intru la >SetariStocare si apare mesajul "Din pacate, Setari s-a oprit"...
I-am dat si resetare la setarile din fabrica si restart si nimic... Ce sa fac? straight face

2 răspunsuri:
| VisCoL a răspuns:

La setari ai undeva instaleaza/dezinstaleaza cardul...adica el este prezent in slot sar telefonul il poate recunoaste sau nu

| Butterfly07 a răspuns:

Buna. Am exact aceeasi problema si nu stiu cum sa procedez. Tu ai rezolvat? Daca da, imi spui te rog si mie ce sa fac? Chiar nu mai am nicio idee...