| SorinelF86 a întrebat:

Am un telefon hyawei Y3 II si am am instalat o tastatura cu emoji, dar avea reclame si mai stiu eu ce si am dezinstalat-o, dar apoi mi-a disparut si dictionarul dela tastatura telefonului, el functioneaza dar nu imi mai da cuvinte, cum pot remedia situatia?

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Intra in telefon la setări si dupa aceia lntra la limba si acolo trebuie sa î-ti apară toate setarile pentru tastatura, succes.

| SorinelF86 explică (pentru Irinelp):

Am intrat, dar chestia e ca nu am ce face, sugestiile imi functioneaza, dar nu mai exista cuvinte in memoria dictionarului, ca daca scriu ceva nu imi apare nimic, dar daca sterg o litera imi apare doar cuvantul ce l-am scris eu, nu stiu daca intelegi