| lllorenusssuumeu a întrebat:

Am un telefon Samsung ch@at335 si nu merge sa imi activez netul, am incercat in toate felurile ca am citit tot pe aici pe TPU la o gramada de mesaje si zice sa astept primirea setarilor si numai imi vin.batting eyelashes, si am dat si la *100# si am dat la servici si am dat la webnwalk si imi cere 3 euro ca sa pot sa activez alcumva mai pot sa le fac manuale puppy dog eyes. va rog ajutati-ma a si am uitat cand am trimis la tot felul de mesaje m-a lasat sa intru o data pe google si cand am iesit a 2 oara nu am mai putut sa intru si nici acum nu mai pot si atunci cand a mers nici 1 minut nu am statbatting eyelashes

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Pai trebuie sa le spui operatorilor ca nu ai primiti nici un mesaj cu setari si sa faca bine sa ti le trimita corect....nu misepare normal sa platesti ca sa iti activezi netul pe tell