| Elena700 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Spica si cand vreau sa trimit poze, filmulete, muzica scrie partajare prin : gmail, mesagerie, picasa si nu am cum sa trimit prin bluetooth si am in setari sa activez bluetooth -ul deci nu poate fi ca n-am bluetooth si cand mai incerc sa trimit tot nu imi apare la partajare. Va rog sa imi spuneti ce pot face! Funda.

2 răspunsuri:
| Puffy93 a răspuns:

Salut. E o problema de la soft, majoritatea telefoanelor au venit din fabrica asa pentru ca au intarziat ei cu update-urile la sofuturi, dar poti instala aplicatia asta de aici : http://www.mobiles24.com/downloads/s/410269-m1168-bluetooth_file_transfer O sa vezi mai jos "Download this item" dupa dai pe "Download Bluetooth File Transfer.apk" Merge am testato de pe un Samsung galaxy gio pe un LG gt310. Nu-i greu de folosit. Bafta;)

| Puffy93 a răspuns:

Softuri* scuze..ma grabeam sa scriu.