| Sfaterly a întrebat:

Am văzut la unele persoane pe Facebook, la descriere ca si-au pus într-un fel Instagramul. E ca un fel de link, când apeși pe el te duce direct pe pagina acelei persoane, numai ca arată si iconița aia de la insta...nu știu dacă înțelegeți.dar cine a înțeles la ce ma refer si știe cum, sa îmi zică si mie. FUNDA!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sfaterly explică (pentru KoroSensei):

Sa îmi pun si eu la fel pe Facebook.

| Sfaterly explică (pentru KoroSensei):

Uită-te pe pagina de Facebook a lui Maximilian Ioan. Ce fain a făcut el. Si la snapchat, la insta, la yt etc.

| STEFBOSSTEGA a răspuns (pentru Sfaterly):

Poți pune link: trebuie să intri pe Google Chrome și să ții apăsat pe site sus și îți apare copiere și intri in Facebook și dai inserare și ai linkul. Sper că te am ajutat. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Sfaterly explică (pentru STEFBOSSTEGA):

Pai pot face si eu asta. Dar nu așa ma refeream. Intra pe pagina de Facebook a lui Maximilian Ioan sa vezi cum apare.