| Marianaawrtey5 a întrebat:

Aplicatia Font Studio descarcata de pe magazin play este gratis? Pentru ca nu mi-a aparut nimic despre pret cand am descarcat-o si totusi e prea buna incat am impresia ca o sa imi vina factura mare la abonament. Deci mai are cineva aplicatia asta?

Răspuns Câştigător
| AleXu224 a răspuns:

Keep calm daca era cu bani te punea sa platesti cu cardul, chestiile astea cu bani nu se platesc prin abonament ci cu card gen Visa, PayPal deci nu o sa ai probleme in plus mai intai trebuie sa platestiwinking

1 răspuns:
| helpfriends a răspuns:

Buna,
Stai linistita, este gratuita.