| sweetela a întrebat:

Aplicatii pentru telefon pentru a merge mai repede gen:avast sau 360 security.

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Antivirusuri.Eu am I-phone insa pe tableta eu am luat Norton (antivirus ) si merge super bine. Cand il descarci ai 30 de zile gratuite si apoi trebuie sa il cumperi.

| anonima0101 a răspuns:

Daca vrei sa functioneze mai bine, da-ti restart, dupa instaleaza-ti un antivirus bun.happy

| AlexElektro1987 a răspuns:

Toate aplicatiile care spun ca iti fac telefonul sa mearga mai repede, sunt doar de moment, ele dau doar un impuls la telefon, dar daca telefonul merge prost, dupa doua, trei minute de la acel impuls, telefonul o sa revina la stare lui de functionare initiala. Daca vrei ca telefonul sa mearga cu mergea la inceput, dai o resetare la setarile din fabrica si o sa iti mearga cum mergea prima oara. Iar daca si dupa resetare, tlefonul merge prost, este din cauza pieselor din telefon, sunt de proasta calitate.