| Denila123 a întrebat:

Ce aplicatii cunoasteti sa-mi mearga touchul la telefon repede
am un Vodafone smart 4.
multumesc.

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

Exista aplicatii care iti pot face telefonul sa mearga mai bine, dar nu cred ca sunt special pentru touch. Probabil tot telefonul sa functioneze cu o calitate mai acceptabila ca inainte. Poti lua de pe magazin play: Clean Master (e antivirus si iti merge mai bine telefonul cu el). Telefonul pe care il ai tu, nu e unul asa bun si e normal sa se miste mai greu. Aplicatii gasesti si pe magazin play, sunt destule. Incearca totusi sa nu iei jocuri si sa nu-i umplii foarte mult memoria, fiindca o sa functioneze si mai greu. Deoarece, nu are un procesor asa acceptabil si despre memorie spun acelasi lucru.Bafta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e ala "taciul"

si ce inseamna " s-ami ami "?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU sunt aplicaţii pentru aşa ceva laughing

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru tochscreem nu există nici un program care să-l facă să meargă mai bine.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Nu exista asa ceva