| Plesa_George_2000 a întrebat:

As dori niste avantahe si dezavantaje al telefonului Samsung galaxy trend plus, daca e bun pentru gaming, daca nu e... daca incepe sa se miscte greu dupa un timp ...etc
funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este foarte slab comparativ cu pretenţiile pe care le ai vizavi de jocuri :(
NU va putea rula astfel de jocuri - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_2_s7582-5876.php

Pentru jocuri mai noi/performante/mari, ai NEVOIE de un telefon cu procesor quad-core, memorie internă de minim 8 Gb + SD card extern de 32 Gb + minim 1 Gb RAM ( dar e preferabil 2 Gb RAM )!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mai pui niste bani si iei un laptop sau un sistem desktop pentru jocuri.Telefoanele isi dau repede duhul daca joci jocuri mai pretentioase pe el.