| YoDenii a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta.Ce imi recomandati? Cosmote..Vodafone..Orange..Sau o tableta la liber mai ieftina? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| lovellyboy a răspuns:

Una la liber e perfecta chiar daca nu e asa de performanta. cel putin din privinta mea. Aplicatiile preinstalate de provideri ma enerveaza si scad performata deviceului si in unele cazuri nu se pot sterge

4 răspunsuri:
| deeaDr a răspuns:

Salut! Desi eu am iped 2, ti-as recomanda sa iti cumperi tableta marca Vodafone! Succes! :*

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
http://www.emag.ro/......EDMGNBBBM/
Asta am gasit!
Nu stiu la ce te refereai prin mai ieftina, dar asta este cea mai ieftina tableta de 10" pe care am gasit-o.
Si nu este chiar praf (in afara de faptul ca este e-boda). Adica are procesor DualCore 1. 5Ghz, 1GB RAM, baterie buna si Android v4. 1Jellybean!
Ar trebui sa iti duca orice film/joc pe care il poti gasi!

Totusi, daca nu ai chiar atat de multi bani / vrei una mai mica, poti incerca asta : http://www.emag.ro/......ELH5KBBBM/

Este in general aceeasi tableta ca cea de mai sus, doar cu ecranul mai mic! Ahh da, si la jumatate din pret :)

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| TizZu15 a răspuns:

La liber este mai bine.

Răspuns utilizator avertizat