| Teodora55 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon si vreau sa va intreb ce parere aveti despre Samsung Galaxy S4? Mie imi place ca este performant, dar ca si dezavantaj pot spune ca este prea mare (nu imi va incapea in buzunar ).Alt telefon care ma mai tenteaza este si HTC One.
Deci, in opinia voastra, care ar fi mai bun?

Răspuns Câştigător
| Buburuzăăăă a răspuns:

Nu te ghida dupa un telefon care sa incapa in buzunar (cum am facut eu) incearca sa iei unul de calitate si sa tina. Si eu mi-am luat un Samsung C3330 e micut dupa asta m-am orientat si eu dar nu ia-ti Samsung galaxy s4 e super
sper ca te-am ajutat funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati un telefon ce incape in buzunarlaughing)

| ANDYhelpnow a răspuns:

Samsung e cea mai varza firma este performant nu zic ca nu dar mai bine ia-ti un iphone 3g sau 4 sau 4s(Daca ai buget)

| kidDiana a răspuns:

Eu zic sa-ti iei HTC one, eu cred ca este mai bun.Samsung e cam varza, totii prietenii mei care au telefoane marca Samsung se plang, ba ca li s-a stricat nu stiu ce, ba chiar la 2 prietene li s-a intampat sa nu mai poata fii sunate, de cand punandu-l pe profilul silentios! Asta e parerea mea acum, pana la urma tu decizi!happy funda?