| LuciVIP a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea sa imi cumpar un telefom mobil Samsung I5500 Galaxy 5 si vreau sa va intreb daca merita si ce parere aveti despre el happy! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| LegoLegolas a răspuns:

Am avut, slabut. Nu prea merita dar la banii de acum sigur ca merita. Daca nu vrei un telefon cu ultimiele dotari. Mai bine mai fa rost cam de 100 Lei si iti cumperi Samsung Galaxy Mini. Il am eu si e foarte bun si ti-l recomand.

Bafta!

| LuciVIP explică:

As vrea sa te intreb in cat timp ajunge livrarea? *cel mai scurt timp*