| wwonka a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung Galaxy S Duos S7562. Mi-l recomandati? Ce parere aveti despre el?

3 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

E ok ca telefon.Il am eu si merge ok.Dar daca vrei poti lua un dual core si 512 MB RAM.Singurul punct forte la telefon este memoria RAM de 768 MB dar in rest e slab dupa parerea mea.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

La nivelul de 600-700ron mi se pare cel mai bun telefon dual sim de pe piata.Are un procesor decent, o camera buna, memorie interna suficienta pentru poze si cateva jocuri si un design dragut.Ti-l recomand cu placere.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, este un telefon bun
Pa!