| BogdanComan a întrebat:

As vrea sa va întreb ceva. Eu am primit recent actualizare la android 5.0 pe Motorola moto g 2013 si când vreau sa instalez se închide telefonul intra in modul boit unde apare logoul android si starea instalării. Banda albastră se încărca pana la un punct, sta 30 de secunde si după arata o eroare cam 1 secunda si reporneste telefonul. După ce a repornit îmi apare mesajul : Ne pare rău. A fost o problema la instalarea update-ului pe moto g-ul dumneavoastră. Nu s-au făcut schimbări. Vreau sa stiu daca se poate rezolva printr-o resoftare? Aștept un răspuns. va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

CWM RECOVERY care este in el nu are si parte de install update zip. Si din cauza aceasta iti apare eroarea aia.

| BogdanComan explică:

Nu am CWM Recovery, telefonul nu este rootat si nici nu are bootloader-ul deblocat