| VIPER05 a întrebat:

Vreau să instalez nero 8/ Cand deschid setup-ul se încarcă bara acea albastră, după care îmi cere să dau un restart pentru ca instalarea să continue după acea. Dau restart, dar după acea nu-mi mai apare să instalez nimic. Trebuie să caut pe undeva executabilul? (am windows 7)

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe setup\run as administrator.
Dupa cate stiu eu nici o versiune de nero nu cere restart, instaleaza Nero 8.2.8.0 Lite for vista consuma putine resurse si se executa f bine in win7.

1 răspuns:
| Ileana_6025 a răspuns:

Salut, eu te sfatuiesc sa renunti la Nero si sa treci pe Ashampoo
Nero functioneaza mult mai defectuos, ahampoo fiind un program japonez - deci de inalta calitate - care indeplineste aceleasi functii ca si nero numai ca intr-un mod mai rapid si fara a se bloca