| anonim_4396 a întrebat:

Avantajele unui Samsung galaxi mega 6.3.

Răspuns Câştigător
| Astamica123 a răspuns:

Ecran lat expune continutul intr-un mod incredibil dar este suficient de portabil pentru a fi luat oriunde. Bucura-te de calitatea convorbirilor si de caracteristici cum ar fi Mega UX care face ca productivitatea ecranului larg sa fie la cote maxime. Eu ti-l sugerez este un telefon suuper si aplicatiile merg super pe el, are o prietena happy Ii merge super bine. Funda?

4 răspunsuri:
| Astamica123 a răspuns:

ecran Super Clear LCD de 6, 3 inch (159.7mm);
procesor Dual-Core tactat la 1, 7 GHz;
1, 5 GB RAM și 8 sau 16GB spațiu de stocare;
cameră principală de 8MP și secundară de 1, 9 MP;
Android Jelly Bean 4.2.
Galaxy Mega 6.3 este cel mai mare smartphone produs până acum de Samsung. Din punct de vedere al aspectului și a unor funcții specifice Samsung, am putea considera că este o versiune mai mare a vârfului de gamă Galaxy S4, dar cu o platformă hardware mai slabă.
Funda?

| Astamica123 a răspuns:

ecran Super Clear LCD de 6, 3 inch (159.7mm);
procesor Dual-Core tactat la 1, 7 GHz;
1, 5 GB RAM și 8 sau 16GB spațiu de stocare;
cameră principală de 8MP și secundară de 1, 9 MP;
Android Jelly Bean 4.2.
Galaxy Mega 6.3 este cel mai mare smartphone produs până acum de Samsung. Din punct de vedere al aspectului și a unor funcții specifice Samsung, am putea considera că este o versiune mai mare a vârfului de gamă Galaxy S4
Funda? happy

| Astamica123 a răspuns:

Scuze,am scris de 2 ori laughing)

| Vvistula a răspuns (pentru Astamica123):

Nu am cerut specificatiile.