| AnnaPaula29 a întrebat:

Aveti abonamelt la Digi mobile? Din cate am inteles, cu doar 4€ poti avea internet, minute si sms-uri nelimitat. Ce parere aveti? E rentabil?

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

au semnal destul de naspa dar in rest chiar merita, in alte retele pentru chestiile alea platesti de vreo cel putin 3 ori mai mult

| Minimalistul a răspuns:

Aici ai toate abonamentele RCS & RDS: http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi
Cel mai rentabil dintre toate este de departe "Digi Mobil Optim Nelimitat". Abonamentul este intre 6 si 3 € astfel: 6 €-> un singur abonament, fara alte servicii sau 3 €-> 4 sau 5 abonamente, internet si televiziune.