| Robberttoo a întrebat:

Aveti idee este adevărat concursul de pe aplicația my Vodafone si daca da, ma puteți ajută si pe mine?

3 răspunsuri:
| Dennis1993 a răspuns:

Au mai fost concursuri la Vodafone. De obicei se câștigă foarte multe obtiuni. Adică, minute mesaje mega.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc acest concurs încă din ziua în care s-a lansat. Nu am câștigat niciodată nimic mai diferit. Numai minute, mesaje, trafic internet, vouchere cadou, dubluri la greu. E fake. Este o strategie de marketing pentru a atrage utilizatori în aplicație.

| Robberttoo explică:

Ma puteți ajuta dandumi dubluri?