| UrsuletMicut a întrebat:

Aveti incredere in site-ul www.grifonul.ro? Vreau sa comand un telefon, dar nu stiu daca acest site este serios. Voi ati comandat? Multumesc.

2 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Un prieten de-al meu si cumparat un s3negru de acolo si n-au fost probleme
acum nu stiu ce sa zic de el (de magazin)...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU am cumpărat de pe acest site, dar pare ok :)
Are publicate datele de identificare, deci NU este ceva ilegal.

"I. Despre Noi
Serviciul www.Grifonul.ro este oferit de SC REQUEST SERV SRL cu sediul in Str. Dristorului, Nr. 104, Bl. B15, Sc. A, Et. 3, Ap. 17, Sector 3, Bucuresti inmatriculata in Registrul comertului sub nr.J40/10859/2009, avand cod unic de inregistrare RO26199226" - SURSA :
http://www.grifonul.ro/article--termeni-si-conditii--1539.html

Toate cele bune.