| Cornelia-Ioana_Drăguşanu_1996 a întrebat:

Bunã,cum pot scapa de reclamele ce apare pe telefon cand intru pe youtube sau diferite site-uri? Astept raspuns. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| holyGuard3 a răspuns:

Nu stiu man aceeasi problema am avut-o si eu si an dat format la telefon si acum nu mai am nici o problema cu reclamele..Mult success

4 răspunsuri:
| Andra2519 a răspuns:

Dai click pe X. Ăla se află în colțul din dreapta, de sus, al reclamei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdată este imposibil sa scapi de aceste reclame.

| Cornelia-Ioana_Drăguşanu_1996 explică:

Andra2519,eu vreau sa nu-mi mai apara reclame cand intru. De X stiu si eu. Mersi

| AnimatedSignature a răspuns:

Pe net: caută Adblock și instalează-l!
Pe jocuri: dezactivează netul/apasă pe x!