| Elena_Camelia_1997 a întrebat:

Bună :3 Mi-am cumparat un telefon nou si cand mi-am instalat app Facebook mi-au aparut la contacte mai toate pers. din lista de pe facebook. Ce fac? Cum le sterg? Repedeee

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce telefon? Da-i sa-ti arate doar contactele din telefon, sper ca la asta te referi.

| Ottakringer a răspuns:

Si eu am patit la fel. am stat si am sters la contacte de mi-au iesit nervii laughing

| MARIUSHD90 a răspuns:

Intri la CONTACTE->SATARI si da-i sa-ti arate doar contactele din telefon, cartela sau cont de Google happy. sper ca te-am ajutat big grin