| cojocarumonica3 a întrebat:

Aș fii foarte recunoscătoare dacă mi-ar putea explica cineva care este diferența dintre Samsung I9515 Galaxy S4 4G Value Edition, 16GB și Samsung I9505 GALAXY S4, 16GB.
Mulțumesc anticipat, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Versiunea de android, value edition avand o versiune mai noua (kitkat). Value edition are si mai multe optiuni pentru camere chiar daca au aceiasi megapixeli plus ca e mai performant in tehnologia wifi

1 răspuns:
| cojocarumonica3 explică (pentru MskDesign):

Mulțumesc! Deci să înțeleg că Value Edition e mai bun happy Ciudat, pentru că pe site-uri, reducerile si chiar prețul de la Value Edition era mai mic.