| Gabriela_Corina_2001 a întrebat:

Am abonament la Vodafone de vreo 3luni si mi-au dat un Samsung j5 2016. Astazi pe la 7 au incercat mai multi sa ma sune pe numar nu mergea, dar eu pot sa sun si sa trimit mesaje si pot si primii mesaje. Singura problema e ca nu merge sa ma sune nimeni. Ce pot face? L-am inchis apoi deschis dar degeaba.

1 răspuns:
| cliviuv a răspuns:

Numerosi clienti ajung la noi in service cu aceasta problema, din pacate operatorul este probleme cu reteaua operatorului Vodafone.