| Petroiu_Simona_2000 a întrebat:

am auzit de la o prietena ca daca suni la undeva la Orange si introduci numarul pe care il suni cel mai des, la fiecare apel primesti 1000MB bonus. Imi puteti spune unde trebuie sa sun ca sa activez optiunea asta? Si daca merge si la abonament.

Răspuns Câştigător
| cevdet a răspuns:

Nu la fiecare apel ci o data pe zi si e valabil pana la sfirsitul acelei zile. Este "Mama este numai una!". Vezi aici cum te poti inscrie: http://blog.anuntuldeneamt.ro/oferta-primavara-orange-prepay/

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Mie mi se pare poveste! Nu prea cred ca da Orange la fiecare apel 1 giga!