| BrOnaJeu a întrebat:

Cum pot sa activez optiunea aia de la Orange in care trebuie sa introdui CNP-ul si primesti multe minute si mesaje si net?

3 răspunsuri:
| BrOnaJeu explică:

Am incercat dar imi da la Orange Young ca imi apare sa imi creez eu optiunea. nu sa introduc cnp-ul sau ceva de genu

| sparkris a răspuns:

Apelezi *100# si dai la Orange Young, de acolo iti alegi optiunea si o activezi.

| Hajduk_Lucia_1996 a răspuns:

Suni la *100# si apoi dai pe (numarul in stanga caruia scrie Orange Young) Orange Young daca ai intre 14-26, de ani si apoi contiinui cu instructiunile de acolo