| ioanaioanaa355673382 a întrebat:

Am dat o resetare de fabrica telefonului redmi 6 de la xiaomi, e ok? Adica nu o sa pateasca ceva?

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nu. Depinde de reset o sa stearga sau nu de pe el datele/aplicatiile.

| AlExCoStEl a răspuns:

Buna..nu, nu o sa pateasca nimic in afara de faptul ca se sterg toate datele de pe acesta

| AlexAlexCelMaiBun a răspuns:

Salut nu pateste nimic daca ai dat reset din fabrica doar sterge tate datele ee pe el si ai grija daca ai dat si ai avut date importante nu le poti recupera

| Alexuţ02 a răspuns:

O să meargă mai bine dacă ai dat restart, trebuia să urci datele pe un site și să le descarci după ce e gata restartul, spre exemplu pozele.
Depinde ce fel de restart ai dat și dacă ai bifat să-ți salvezi din date

| Vladut123456 a răspuns:

Nu,daca aveai pe el multe chestii inutile chiar ii face un bine, va merge mai bine.

| ioanaioanaa355673382 explică:

Va multumesc tuturor!