| GabrielCio a întrebat:

Am instalat Viber pe iPhone 3GS (iOS 1.6.2) si nu-mi vede cativa prieteni care au tot iPhone si Viber instalat. Mii arata ca si cum nu ar avea viber. Invitatie nu pot sa le trimit deoarece eu sunt in Austria iar cei cu care vreau sa iau legatura prin Viber sunt in Romania. Eu stiam ca Viber functioneaaz si international. Pe internet nu am prea gasit nimic din pacate.
Astept un raspuns cat mai complet si cu adaugari daca sunteti experti in Viber.

Răspuns Câştigător
| Oloeru_Cristian_Si_Nicoleta_1993 a răspuns:

Buna aplicatia viber este una cat de cat bunicica si nu poti sd suni doar daca ai internet atat tu cat si persoana pe care vrei sa o suni.Si merge si international!