| WLMA a întrebat:

Am LG Nexus 5X, sunt foarte multumit de el insa am o problema: Castile de la Samsung (cele cu microfon) nu merg pentru ca sunt prea lungi. Am incercat cu casti Sony recomandate pentru iphone/ipad/ipod (fara microfon) si au mers perfect. Am citit pe net si cineva a zis ca a incercat cu casti pentru iphone. El spune ca a mers bine doar ca nu mergeau butoanele de volum (fiind sisteme de operare diferite). Eu nu pot folosi castile mele Sony pentru ca sunt tip DJ si nu pot alerga cu ele sau chestii de genu. As dori sa-mi recomandati niste casti in-ear care sa aiba si microfon si sa intre bine in telefon si sa fie compatibil Android. Un tip a recomandat pe un forum niste casti care nu se gasesc in Romania si erau si vreo 200 dolari.

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Incearca castile originale de la LG Quad Beat.Intra pe www.gsmboutique.ro si achizitioneaza o pereche.