| TaoSenpai a întrebat:

Imi puteti spune si mie, va rog, daca cu castile de la iphone poti sa vorbesti pe skype. La casti scrie ca au implementat microfon, insa eu am incercat cu castile unui prieten si nu a mers. Dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Protableta a răspuns:

Salut, nu merge sa vorbesti pe Skype pe telefon cu microfonul de la casti, doar apel normal si sa vorbesti ca la telefon. Castiile sunt doar pentru Apeluri normale pe telefon. Optiuniile pe telefon sunt limitate fata de calculator, vis-a-vis de skype.