| Alexandraaa97 a întrebat:

am o nelamurire. Sunt posesoare de Samsung Galaxy S4 Mini si nu inteleg un lucru: pana acum, cand ma conectam la wi-fi nu aveam probleme, poate dioar in cazul in care router-ul mai cerea cate un restart insa astazi nu ma mai pot conecta la wi-fi. Apare ca fiind conectat insa nu pot utiliza internetul. L-am repornit, i-am scos chiar si bateria, am reintrodus parola de la router insa fara rezultat. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Ai dat sa uiti conexiunea de pe telefon si sa te mai conectezi odata?

| Alexandraaa97 explică:

Am dat, nu a functionat. Problema era ca am fost conecata la o retea externa, practic cu aceeasi parola doar ca alt router, ca o extensie care nu era mereu pornita. Asadar, m-am conectat iar, cu aceeasi parola la reteaua la care ar fi trebuit de la inceput si a functionat. Multumesc pentru ajutorul acordat. happy