| Comandar_Diana_2001 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 mini iar aseara i-am scos bateria, iar acum nu se mai deschide. Imi arata doar marca telefonului, se inchide, imi apare iar si tot asa. In rest nu mai se intampla nimic. In afara de service, as putea face ceva?

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Incearca sa incarci bateria. Vezi dupa daca mai face figuri.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Problema de soft... Daca nureusesti nici cum du-l la un service GSM.

| AFCGSM a răspuns:

Incearca, un hard reset. Desigur vei pierde toate datele.

| Ganduri123 a răspuns:

Am si eu același telefon, însă nu am pățit asa ceva. In schimb, am pățit-o la tableta. In afara de a duce telefonul la un GSM nu prea ai ce ii face...