| ed99 a întrebat:

Am o problemă. Eu am un Samsung gt-c3010, şi vreau să bag poze de pe el în PC, dar când bag cablul de date în telefon, nu apare nimim pe ecran la pc, dar telefonul se încarcă. Vă rog să mă ajutaţi. Fundiţa. puppy dog eyes

1 răspuns:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Da si mie mi se intampla des cu Samsungul meu. Eu cand patesc asta, de obicei, scot cablul si il bag in unitate (imping uneori capatul unde e conectat in unitate), si repet asta pana mi-l vede intr-un final.