| Keon a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy gio si nu-mi merge cablul de date la pc (am windows 7 professional)! Pana acum am avut linux si mi-a mers dar de cand am pus windows-ul nu-mi merge! Mi e incarca telefonul dar pe pc nu apare nimic! Va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Schimba cablu.

| RaduTN a răspuns:

Uita-te la telefon, daca te pune sa alegi ceva trebuie sa alegi 'Stocare in masa'.

| Keon explică (pentru RaduTN):

Dar asta este problema, nu ma pune sa aleg nimic, doar imi arata ca se incarca

| RaduTN a răspuns (pentru Keon):

Baga telefonul la alt calculator care are windows si vezi daca merge.

| RaduTN a răspuns:

Support.microsoft.com/kb/871233/ro
Uita-te aici, daca nici dupa ce ai facut tot ce scrie acolo nu merge este din vina windowsului.

Bafta!

| Ion_Alex_1985 a răspuns:

Cablul nu are nimic prietene si nici telefonul sau windows-ul
Tot ce iti trebuie este programul
Samsung Kies : http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/

Trebuie doar sa il descarci apoi sa il instalezi si gata

Problema asta o aveam si eu pana am gasit Samsung Kies

FUNDA