| Bibitzzzaa a întrebat:

Am o problema! Eu vreau sa am mai multe aplicatii pe telefon dar din pacate nu merge.Cand imi descarc max.3. ma scoate de pe orice(contacte,jocuri, muzica, mesaje) si imi spune ca "Spatiul de stocare a telefonului este indisponibil"aveam un card de memorie de 2Gb, iar acum mi-am luat unul de 8 Gb. M-am gandit ca e prea mic. Dar m-am gandit ca aplicatiile se salveaza in telefon nu in card si nu stiu ce sa fac.Cum as putea sa le mut?
Va rog ajutati-ma! Vreau un raspuns cat mai rapid! Va multumesc mult pentru timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| Alexxx2014 a răspuns:

Sii care e faza? Descarca una cate una in telefon iar apoi marcheazo si muto in card. FUNDA? Sau cel putin am fost de ajutor?

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa le descarci pe rand, dupa ce s-a terminat descarcarea pentru a o pune pe card trebuie sa intri in aplicatii si sa dai mutare pe card.