| Babygirl90 a întrebat:

Am si eu un ipod Apple touch de 8 gb dar nu ma prea pricep cum ar trebui sa imi pun ceva jocuri pe el si daca se poate in primul rand... daca ma poate ajuta cineva dau fundahappy. Stiu ca ar trebui sa descarc cu itunes dar imi cere ceva iso 4. si nu ma prea descurc. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| ciotori a răspuns:

Fiecare sistem de operare al fiecarui telefon are program de descarcat jocuri, in cazul tau incearca sa resetezi toti si apoi incearca!