| Babygirl90 a întrebat:

Buna iubitorilor e gadget-uri. Am o mare problema. As dori sa stiu daca pot sa descarc aplicatii pe ipod touch de pe laptop cu itunes? Jocuri mai mult ma intereseaza, chestii dragute gen talking friends. Daca se poate sa imi explice cineva cum exact v-as multumi. Dau fundita la schimb.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că se poate, intri în iTunes pe magazin și descarci aplicațiile (în funcțiile de setările care le ai, acestea rămân în pc pentru viitor) și apoi se sincronizează precum melodiile.