| Verooooo a întrebat:

Bună am un card de telefon și ii spune ca e deteriorat când îl introduc în telefon, și fază e în urma cu câteva minute era ok cu el. Ce pot să fac să nu pierd tot de pe el? Fundaaa

Răspuns Câştigător
| robogdan a răspuns:

Mai poti sa salvezi de pe card doar daca ai sau gasesti pe la cineva un un fel cardreader pentru sdcard-uri si sa salvezi totul pe pc dupa ii faci format si poate se rezolva problema. Asa am patit si eu cu un card si tot la fel am facut pana a cazut de tot

2 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca poti face ceva.

| floryFlor3ntyna a răspuns:

Ai incercat sal bagi la pc?