| Stefana_Andreea_1977 a întrebat:

am un iphone 5S blocat icloud si un iphone 5 neverlocked cu ecranul spart. vreau sa stiu daca se poate schimba placa de baza de la 5 sa o pun la 5S ca sa nu mai fie cu icloud.si daca merge cat costa?

1 răspuns:
| Bwp_Walter_2000 a răspuns:

Salut! Nu ai cum sa faci chestia asta din pricina ca partea de software a telefonuli nu va acepta piesele din 5s pentru ca sunt doua telefoane aproape diferite, ca au alte specificatii. Dar sigur gasesti pe cineva in oras la tine care stie sa deblocheze icloudul... Sper ca te-am ajutat!
Bafta! happy