| Ilies_Vasy_1998 a întrebat:

Am un Microsoft lumia 650! Vreau sa îmi descarc dream league soccer 2016 dar in magazin nu îl găsesc! Cum as putea sa îl descarc?

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Am si eu acelaşi telefon, si regret sa te înștiințez ca pe Microsoft nu sunt o gramada de jocuri si aplicatii care le gasesti pe Android, este foarte neglijat acest sistem de operare din acest motiv mi-am cumpărat un iphone si un Samsung galaxy s7 laughing)

Sper ca te-am ajutat, funda?

| FotbalLife a răspuns:

Imi pare rau dar nu se poate. Dezvoltatorii jocului nu au facut versiune noua pentru 2016 pentru Windows Phone. Te vei obisnui. Nu prea se mai fac jocuri pentru WP. Si eu am Lumia 535. Sunt prea putine jocuri si aplicatii cunoscute pentru acest Store. Nici macar Snapchat nu e.

| AlexandruInu a răspuns:

Salut, daca nu găsești pe magazin poți da ik descarci de pe google sau poți folosi aplicația aptoide. Dar nu mai stiu daca aptoide se descarcă de pe magazin sau tot google, dar încearcă si tu