| David01 a întrebat:

Imi puteti spune de unde sa deascarc Dream league Soccer? Am incercat sa descarc de pe magazin play dar spune ca tableta nu e compatibila.Va rog sa imi zigeti un site de unde sa il descarc.

1 răspuns:
| Mario296 a răspuns:

Man daca zice ca aplicatia nu este compatibila degeaba incerci. Dupa orice aplicatie crackuita ex: Appdoite, MoboGenie si alte site-uri le iei si dupa cand le instalezi iti spune ca nu s-a instalat. Nu mai incerca man. Mai bine schimba-ti tableta sau sa iti iei un telefon. Ex eu am un UTQK si isi face bine treaba. Bafta sper ca te-am ajutat!