| User2004 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 2015 si la muzica nu imi apare nici o poza, decat la cateva melodii descarcate de pe alt site. Nu stiti cum sa imi pun poza la melodie? Mi-ar placea mult.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Salut!
Am patit si eu chesita asta si asa am facut:
-instaleaza iTunes pe calculator
-importa-ti toate melodiile in iTunes
-ia-le pe rand sau pe albume si modifica-le artwork-ul (click dreapta pe melodie/album - Get Info si acolo gasesti tot ce ai nevoie sa le modifici); fiecare Artwork il poti gasi pe Google cautand numele melodiei
-dupa ce ai toate melodiile cum le vrei tu instaleaza doubleTwist pentru a sincroniza muzica pe Android (il instalezi pe PC si pe telefon)
-conecteaza telefonul si urmeaza instructiuniile date
Si gata ar trebui sa ai toate melodiile cum ti le doresti cu Artwork (poza).
Bafta happy

| Mary012 a răspuns:

Sau mai repede faci un nou folder in care pui o poza care vrei si muti toate melodiile acolo dar sa fie decat poza aia acolo