| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung j5 2017. Ieri din neatenție l-am scăpat jos pe gresie. Nu s-a spart gen sa aibă ecranul fisurat sau ceva, este impecabil, doar că ecranul este negru, cu siguranță sunt probleme la display. El inca funcționează, merge pentru că am fost sunata pe el și primesc notificări doar că nu vad nimic, ecranul e negru ca si cum ar fi stins. Eu îl am în garanție, oare daca îl duc la reparat acolo de unde l-am luat se poate repara? Eu am mii de poze, amintiri cu bebelușul meu și după ele disper. crying Știe cineva daca mai e ceva de făcut? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| elleelena852 a răspuns:

Incearca sa conectezi telefonul la laptop printr-un cablu. Vezi daca laptopul ti-a putut accesa continutul din telefon si intra în poze, fa o copie dupa ele sau salveaza-le pe laptop intr-un folder.
Nu cred ca ti-l vor repara. Poate zic ca e vina ta si nu e o defecțiune din fabrica. Totusi încearcă! Daca nu, il poti vine dupa pe piese si usor, usor strângi bani pentru altul. Bafta laughing

| gelu1970 a răspuns:

Dr.Fone Android.
E scump însă dacă vrei pozele...
Sau mai ieftin e să schimbi display.