| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung gt-c6712, prind wi-fi dar nu merge sa ma conectez la internet, imi apare conection failed. Prind retele wi-fi, am si 15 mb de internet pe cartela la Vodafone si nici aia nu stiu cum trebuie activati,am primit setarile alea pentru salvat,am salvat am inchis si deschis telefonul dar nu merge? Ajutorrr! Multumesc, mult. Multe variante, la care reusesc si merge dau funda! sorry pentru categorie,

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

In primul rand dai restart la telefon pana merge wifi-ul asa fac si eu big grin Si suna pe fetitele de la Vodafone ca sigur te vor ajuta. tongue